Zwroty

1. Aby dokonać zwrotu, proszę skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub poprzez email – droptech.polska@gmail.com.

2. Każdy klient ma możliwość dokonania zwrotu towaru i otrzymania zwrotu środków za opłacone zamówienie w ciągu 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.

Reklamacja co do ilości towaru oraz co do jego niezgodności z umową, która mogła być wykryta w chwili dostawy musi być zgłoszona w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru.
Zgłoszenie reklamacji w związku z nieotrzymaniem przesyłki powinno być dokonane w termie 100 dni od dnia złożenia zamówienia. Reklamacje zgłaszane po tym terminie nie będą rozpatrywane.
W przypadku, jeśli Kupujący chce zwrócić zakupiony towar, ma obowiązek jego przesłania na właściwy, wskazany przez pracownika sklepu adres w ciągu 14 dni liczonych od dnia potwierdzenia przez sklep możliwości przyjęcia zwrotu. W przypadku przesłania zwrotu na niewłaściwy adres, zwrot towaru nie zostanie przyjęty a środki za zakupiony towar nie zostaną zwrócone.

3. Zwrotu towaru można dokonać na adres – Droptech Sp. z o.o., ul. Łódzka 118, Piotrków Trybunalski

4. Czas rozpatrywania zwrotu wynosi od 1 do 7 dni roboczych, w przypadku uznania zasadności zwrotu towaru, zwrot środków otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych na konto, z którego zamówienie zostało opłacone.

Jeśli chcesz tylko o coś zapytać skorzystaj z formularza kontaktu tutaj. W przypadku wątpliwości co do możliwości dokonania zwrotu, możesz skontaktować się także telefonicznie – +48 793 010 610.

Aby dokonać zwrotu, skorzystaj z poniższego formularza: